• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

טיפול בילדים ובמתבגרים שיטות קוגניטיביות-התנהגותיות חלק א

לספרים של המחבר: פיליפ סי. קנדל

מסמך זה, הנחשב בקרב רבים כהתייחסות הקלינית וכטקסט המקיפים ביותר בתחום, מציג גישות קוגניטיביות-התנהגותיות יעילות לטיפול בהפרעות שכיחות אצל ילדים ומתבגרים.

העורך והכותבים, מומחים מובילים בתחומם, מציגים הנחיות ודפי עבודה המלוּוים בדוגמאות קליניות. הספר מספק הסברים על תיאוריות קשורות וממצאי מחקרים, מפנה למדריכי טיפול וסוקר חוברות עבודה למטופלים.

הנושאים שהספר מכסה כוללים טיפול מבוסס-ראיות לתוקפנות, הפרעת חוסר קשב עם היפראקטיביות, הפרעות חרדה, דיכאון ואובדנות, הפרעה טורדנית כפייתית, הפרעות אכילה וטראומה. לכל אורך הספר יש התייחסות לדרכים לערב הורים בטיפול.

המהדורה הנוכחית מציגה התפתחויות בהמשגה ובטיפול בבעיות קליניות ספציפיות, מידע מעודכן על מדריכי טיפול ומחקר תוצאות, ופרקים על טיפולים נוספים: טיפול מודולרי, טיפול דיאלקטי-התנהגותי והתערבויות מבוססות-קשיבוּת (mindfulness).

פיליפ סי. קנדל, PhD, ABPP, הוא בעל תואר פרופסור על שם לורה ה. קרנל ותואר פרופסור מחקר לפסיכולוגיה באוניברסיטת טמפל, בה הוא משמש גם כמנהל המרפאה להפרעות חרדה אצל ילדים ומתבגרים. ד"ר קנדל הוא חוקר, איש אקדמיה וקלינאי מזה 35 שנה. ד"ר קנדל היה עמית במרכז ללימודים מתקדמים במדעי ההתנהגות וקיבל פרסים רבים. הוא שימש כנשיא ההתאחדות לפסיכולוגיה קלינית של הילד והמתבגר של APA, האגודה לקידום הטיפול ההתנהגותי (כיום האגודה לטיפולים התנהגותיים וקוגניטיביים), והמועצה לילדים ומתבגרים של המועצה האמריקנית לפסיכולוגיה מקצועית.


97138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ