• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

ADHD מציאות ואשליה – התבוננות מקיפה על תהליכי אבחון וטיפול

לספרים של המחבר: אלון אבישר

ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder), בעברית הפרעת קשב וריכוז, היא הפרעת הילדים השכיחה ביותר כאשר הטיפול התרופתי בהפרעה הוא הטיפול הנפוץ ביותר בישראל, בדומה לעולם המערבי. עם זאת, הידע וההבנה בנוגע להפרעה לוקה בחסר וישנם מיתוסים שכיחים רבים שאינם נכונים. נשאלת השאלה מדוע ADHD היא הפרעה כל כך נפוצה והאם ישנו מחיר חינוכי ונפשי לתופעה בתהליך התפתחותם של ילדים.  

ספר זה מטרתו להביא ידע רב ואותנטי על,ADHDזאת דרך ציטוטים של מחקרים רבים המתייחסים לתתי הנושאים: האבחון הקביל, גבולות ההפרעה – ההבחנה בין קשיי קשב שהינם תוצאה של ADHDלבין קשיי קשב שאינם תוצאה של ADHD אלא של הפרעות אחרות, האטיולוגיה והגורמים הקשורים ל-ADHD ודרכי ההתערבות והטיפול בהפרעה. בנוסף, הספר מאיר את המיתוסים הלא נכונים שנוצרו במהלך השנים ודן בגורמים ובסיבות המשוערות להתפתחות תופעת הADHD-.

 

ד"ר אלון אבישר הוא פסיכולוג חינוכי מומחה מדריך, בעל ניסיון של 17 שנה כפסיכולוג וכיום משמש בין השאר כפסיכולוג מדריך וכרכז החינוך המיוחד בשירות הפסיכולוגי החינוכי.

בעל דוקטורט מאוניברסיטת תל אביב, בנושא ADHD.  פרסם שלושה מאמרים בנושא בכתבי עת בינלאומיים ושני מאמרים בעברית. כמו כן הציג ממצאים בכנסים מדעיים בישראל ובאנגליה והעביר הרצאות. בנוסף, כחלק מעבודתו במערכת החינוך נחשף להתנסויות רבות, ערך מחקרים פנימיים וצבר ידע וניסיון רב בנושא ADHD .

 


 

 


90128₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ