• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

תקשורת בלתי מילולית בכיתה

לספרים של המחבר: שון ניל

 

סימנים בלתי מילוליים אינם ניתנים לשליטה באותה קלות כמילים, לפיכך הם משמשים למורים וילדים מקור פוטנציאלי למידע מהימן אודות כוונותיהם האמיתיות. אולם, יש בסימנים אלה דו-ערכיות רבה מזו שיש במילים, ובכך הם מועילים למורים או ילדים הרוצים לשלוח מסר שאינם רוצים שייקרא עליו תיגר. אפילו כך, עלולות להיווצר אי-הבנות, למשל, בין קבוצות אתניות שונות. שון ניל בוחן כיצד משפרים ילדים את מיומנות השימוש בסימנים בלתי מילוליים והבנתם ככל שהם גדלים.

 

הסימנים הבלתי מילוליים המתאימים למורים שונים מאלה המשמשים בשיחה לא רשמית, בגלל תפקיד השליטה, ההנחיה והעידוד של המורה. בעקבות זאת נתקלים מורים חדשים בקשיים, אשר עליהם נמנה הקושי לפרש את המשוב המוגבל של הכיתה. בעקבות סקירה מפורטת של הסימנים של מורים וילדים, נערך מחקר על האופן בו רוכשים מורים מיומנויות בלתי מילוליות, ומחקר על הכשרה יעילה. תקשורת בלתי מילולית בכיתה הינו הסקר הכולל היחיד של תחומים אלה, המיועד לצוות המעורב בהכשרה הראשונית של מורים, ובהתפתחות צוות.

 

הארגון החברתי של הכיתה, המשתקף תמיד בסידורי הישיבה ותוכנית החדר, מאפשר למורים ואנשי מינהל להשפיע על האינטראקציה בכיתה על ידי תכנון מראש. מהדורה עתירת איורים זו, המיועדת לקבוצות אלה, מעריכה עד כמה יעיל תכנון זה.

 

מחיר מחירון 82 ש"ח.

לרוכשים דרך ההוצאה 61 ש"ח.

6182₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ