עגלת הקניות שלי: 0   סכום קנייה:   ₪0     לקופה
search
search

ליקויי למידה והתפתחות >>ליקויי תקשורת קשב והתפתחות

לילד שלי יש אוטיזם, מה עושים עכשיו?

לילד שלי יש אוטיזם, מה עושים עכשיו?

"לילד שלכם יש אוטיזם" – ארבע מילים קטנות עם הכוח להותיר הורים חסרי אונים, מוצפים ומבולבלים. ספר תמציתי וענייני זה יעזור להורים להחזיר לעצמם תחושה של שליטה במצב ולנקוט צעדים מעשיים ראשונים בדרך לחיים רגועים ושמחים עם ילדם שזה עתה אובחן.

הגישה של ד"ר לארסון קיד נשענת על כמויות המידע העצומות הקיימות בנושא הורות לילדים עם אוטיזם והיא מזקקת את כל השפע המסחרר הזה לכדי עשרה צעדים ברי-ביצוע. הצעדים עוסקים בהיבטים המרכזיים של החיים עם ילד שיש לו הפרעה בטווח הקשת האוטיסטית, לרבות תפקודים בסיסיים כמו שינה, אכילה והליכה לשירותים, ודרכים להתמודד אתם באמצעות התאמת הבית, יצירת שגרות וסקירה של טיפולים שונים. בכל צעד תמצאו אסטרטגיות מוכנות ליישום המוצגות בפשטות ובבהירות ומושתתות על ניסיונה העשיר של המחברת בתמיכה בילדים עם אוטיזם.

ספר מעשי זה הוא חומר קריאה חיוני ומעצים עבור כל הורה שילדו אובחן עם אוטיזם זה מקרוב או עבור הורים שעדיין נאבקים עם ההחלטה כיצד להתחיל לעזור לילדם.

סוזאן לארסון קיד היא מטפלת התנהגותית וחינוכית עם ניסיון של יותר מ-25 שנים בחינוך המיוחד. הפילוסופיה והפרקטיקה שלה מבוססות על האמונה שכל ילד מסוגל ללמוד – המשימה שלנו היא לגלות איך הוא לומד. תחומי המומחיות שלה כוללים, בין השאר, הפרעות בטווח הקשת האוטיסטית (ASD) והפרעת קשב עם רכיב היפראקטיבי (ADHD). סוזאן מתגוררת בדולות', מינסוטה.

מחיר מחירון: 138 ש"ח

מחיר לרוכשים באתר: 97 ש"ח

ליקויי תקשורת קשב והתפתחות
מחבר\עורך: סוזאן לארסון קיד
ZAP Group בניית אתרים