• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

מעבר לקשת - חידושים באבחון ובטיפול של ילדים על הספקטרום האוטיסטי

לספרים של המחבר: עורכת: ד"ר סוזן לוינגר

 

 

 

מוקדי המחקר והטיפול בכל הקשור לילדים על הספקטרום האוטיסטי השתנו והתרחבו בשנים האחרונות: ישנם שינויים בהגדרת האבחנה, קיימת דרישה להוכחת יעילות הטיפול, יש דגש הולך וגדל על קשר הגומלין בין הילד והקהילה, התפתחה הבנה בצורך לאינטגרציה של סוגי טיפול שונים והתרחבה המודעות לחשיבות התאמת הטיפול לצרכי הילד.

ספר זה מביא את ההתפתחויות החשובות האלו לידיעת אנשי מקצוע, סטודנטים והורים. הספר כולל פרקים על תרומתם של קבוצות הורים בהעצמת המשפחה, הקשר בין חרדה ותגובתיות-יתר בילדים עם ASD, הגברת המודעות העצמית של הילד ויכולת הסנגור שלו, השפעת מתן דיאגנוזה על ההורים, עידוד הבנת הילד את רגשותיו ורגשות האחר, ועל רעיונות איך להקל על שילוב הילד במסגרת חינוכית. הפרקים מלווים בתיאורי מקרה הממחישים את התיאוריה ומעניקים משמעות ורלוונטיות לנאמר.

ד"ר סוזן לוינגר, פסיכולוגית קלינית והתפתחותית בכירה, מנהלת קליניקת "קישורים", מטפלת בילדים עם בעיות התפתחות ובמיוחד בילדים על הספקטרום האוטיסטי, ומעבירה סדנאות להורים ולאנשי מקצוע בכל הקשור לילדים עם בעיות תקשורת.

ד"ר לוינגר הינה עורכת משותפת של הספר "הכשר לקשר: הערכה וטיפול בילדים עם בעיות תקשורת", עורכת הספר "קישורים: טיפול בילדים עם בעיות תקשורת, גישות אינטראקטיביות" ועורכת הספר "תיקשורת: טיפול בילדים עם בעיות תקשורת בגילאי בית הספר היסודי" שיצאו לאור בהוצאת "אח".

325 ע'


96128₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים 28 ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ