• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

התערבות מוקדמת לטיפול בילדים עם אוטיזם

לספרים של המחבר: סאלי רוג'רס, ג'רלדין דוסון, לורי א. ויסמארה


התערבות מוקדמת לטיפול בילדים עם אוטיזם

 

נצלו את פעילויות היומיום כדי לעזור לילדכם להתחבר, לתקשר וללמוד


 

סאלי רוג'רס, ג'רלדין דוסון, לורי א. ויסמארה

 

 

"תוכנית שיכולה לעזור להורים של ילדים עם אוטיזם להתחיל טיפול בבית אפילו ללא עזרתו של מטפל מקצועי. הטכניקות מוצגות בצורה בהירה, לצד דוגמאות של פעילויות שניתן לשלב בחיי היומיום בבית במטרה להשיג מטרות כמו שיפור מיומנויות התקשורת או עידוד המשחק עם ילדים אחרים... מדובר בכלי רב ערך "

-Library Journal

 

"כשהילד שלי אובחן הייתי מוצפת ומטולטלת. הספר הזה הוא מפת הדרכים שלה הייתי זקוקה, מידיהן של כותבות מומחיות שאני סומכת עליהן ללא עוררין"

-לורה שומייקר, סופרת, כותבת בלוג בנושא אוטיזם בסן פרנסיסקו כרוניקל

 

"קריא, שופע מידע ועמוס באסטרטגיות מועילות, ספר זה הוא מקור מידע נהדר להורים".

-ד"ר פרד ר' וולקמאר, פסיכיאטר וממחברי הספרPractical Guide to Autism

 

"הכותבות, ד"ר רוג'רס, ד"ר דוסון וד"ר ויסמארה הצליחו לתרגם את הראיות המדעיות החדשות והטובות ביותר לכדי עצות מעשיות לשיפור מיומנויות התקשורת והמיומנויות החברתיות של ילדכם...הספר הזה יהפוך לנכס חשוב במיוחד עבורכם".

-ד"ר פיטר סטמרי, מחבר הספר A Mind Apart: Understanding Children with Autism and Asperger Syndrome

 

מחקרים עדכניים מראים שהורים יכולים למלא תפקיד מכריע ולעזור לפעוטות ולילדי גן עם הפרעות על קשת האוטיזם (ASD) להתחבר עם אחרים ולממש את הפוטנציאל שלהם. המדריך המעודד הזה נכתב על-ידי מפתחות הגישה המהפכנית של התערבות מוקדמת והוא כולל אסטרטגיות מעשיות ויישומיות שבהן תוכלו להשתמש בחיי היומיום שלכם. כמעט לכל הילדים הקטנים – לרבות לאלו עם  ASD – יש יכולת עצומה ללמוד. ד"ר סאלי רוג'רס, ג'רלדין דוסון ולורי ויסמארה מציגות דרכים פשוטות להפליא להפוך רוטינות יומיומיות רגילות כמו ארוחת בוקר או אמבטיה לחוויות למידה מהנות ומעשירות שמתמקדות במיומנויות התפתחותיות קריטיות. הספר שופע בדוגמאות מפורטות המציגות טכניקות מוכחות לעידוד משחק, שפה והשתתפות. התחילו מוקדם והעניקו לילדכם את הכלים לחקור את העולם וליהנות ממנו.

 

על המחברות

ד"ר סאלי ג' רוג'רס היא מרצה לפסיכיאטריה במכון MINDבאוניברסיטת קליפורניה בדיוויס. רוג'רס היא מחלוצות חקר האוטיזם והתפרסמה בזכות עבודתה על התערבות מוקדמת לגיל הרך, חסרים בחיקוי, התערבויות משפחתיות ואוטיזם בינקות. ביחד עם ג'רלדין דוסון ועמיתים נוספים פיתחה ד"ר רוג'רס את מודל דנוור להתערבות מוקדמת, הגישה הטיפולית המשמשת בסיס לספר זה.

 

ד"ר ג'רלדין דוסון היא מרצה לפסיכיאטריה ומנהל מרכז דיוק לאבחון וטיפול באוטיזם באוניברסיטת דיוק. דוסון שימשה כמנהלת מייסדת של המרכז המפורסם לאוטיזם באוניברסיטה של וושינגטון. היא מומחית בעלת שם עולמי לתחום האוטיזם עם התמקדות באיתור והתערבות מוקדמים, דימות מוח ומחקרים גנטיים, וידועה בשל היותה סנגורית נלהבת של משפחות.

 

ד"ר לורי א' ויסמארה היא מדענית וחוקרת קלינית במכון MINDבאוניברסיטת קליפורניה בדייויס, ומנתחת התנהגות מוסמכת. תחומי העיסוק של ד"ר ויסמארה כוללים בין השאר פיתוח דרכים חדשניות ללמד הורים ואנשי מקצוע טכניקות של התערבות מוקדמת.

 

 

 

89138₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים 28 ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ