• ברוכים באים לאתר של הוצאת הספרים אח בע"מ
  • צרו איתנו קשר: 04-8722096

טיפול קוגניטיבי התנהגותי בכעס ובתוקפנות אצל ילדים

לספרים של המחבר: דניס סוכודולסקי, לורנס סקייהיל

ספר זה מציג באופן בהיר ורהוט הליכים מבוססי מחקר לניהול כעסים עם ילדים ומתבגרים. סוכודולסקי וסקייהיל שואבים גם ממחקריהם שלהם על טיפולים התנהגותיים בהפרעות נוירו-פסיכיאטריות. הספר ראוי לציון בזכות הדגש המעשי על דרכים ליישום גמיש של התכנית. מאפיין נוסף המייחד אותו הוא הוספת האימון לאסרטיביות ושיטות המסייעות לילדים למנוע מצבים מעוררי כעס טרם התרחשותם. זה יהיה חומר לימוד שימושי להכשרת סטודנטים בקורסים מעשיים ולהכשרת קלינאים."

John E. Lochman, PhD, ABPP, Professor and Doddridge Saxon Chairholder in Clinical Psychology, University of Alabama 


סוכודולסקי וסקייהיל נותנים מענה על צורך קליני של אנשי מקצוע המטפלים בהתנהגויות מפריעות של גילאי 8 עד 16. זוהי גישה מבוססת מחקר העשויה לשמש כטיפול בפני עצמו או בשילוב עם טיפולים פסיכולוגיים או פסיכו-פרמקולוגיים אחרים. ספר זה הוא משאב רב ערך לקלינאים מתחומי התמחות מגוּונים המעניקים שירותים של בריאות הנפש לילדים ולמתבגרים."

Daniel F. Connor, MD, Lockean Distinguished Professor of Psychiatry and Chief, Division of Child and Adolescent Psychiatry, University of Connecticut School of Medicine


זהו ספר מעשי ביותר המציג גישה מבוססת מחקר לטיפול פרטני בילדים ובמתבגרים עם בעיות של כעס. הטיפול, הכולל עשרה מפגשים עם הילד ושלושה עם ההורים, עוסק בסוגיות של ניהול כעסים, פתרון בעיות ומיומנויות חברתיות. המפגשים מתוארים בפרוטרוט, שלב אחר שלב, וכוללים דוגמאות מקרה ותסריטים שימושיים למטפל. המחברים מראים כיצד ליישם בגמישות מִגוון אסטרטגיות קוגניטיביות והתנהגותיות תוך שמירה על נאמנות לטיפול. החומרים המוצעים לשימוש הקורא כוללים דפי עבודה ותמסירים שימשכו את לב הילדים, וכן רשימות בדיקה למטפלים ושאלונים להורים, הכול בפורמט גדול ונוח לצילום.

על המחברים

דניס ג' סוכודולסקי (Phd) הוא מרצה במרכז לחקר הילד שבאוניברסיטת יֵיל.

לורנס סקייהיל (MSN, PhD) הוא פרופסור לסיעוד ולפסיכיאטריה של הילד באוניברסיטת ייל, שם הוא מנהל את יחידת המחקר בפסיכו-פרמקולוגיה (ברשת RUPP) לאוטיזם במרכז לחקר הילד.

191 ע'

 

מחיר קטלוגי: 148 ש"ח 

מחיר לרוכשים באתר: 104 ש"ח 

104148₪

כמות
  • image משלוחים לכל הארץ
פרטי משלוח
  • איסוף עצמי
  • דואר שליחים ש"ח
שתפו
בניית אתרים - ארטוויז'ן בע''מ